حکایت مردی که به خاطر میز تی وی هایگلاس خودکشی کرد

میز تی وی هایگلاس یکی از مجموعه چهار میز سینی “تلویزیون” فلزی و پایه های اواسط دهه 1960 است. سینی‌های مشکی با طرحی با تم مهمانی تزئین شده‌اند که نوارهای روبانی سبز، قرمز، آبی و زرد روشن را نشان می‌دهد که روی یک پس‌زمینه الگوی کنفتی با همان رنگ‌ها می‌رقصند.

هر میز سینی 23 اینچ ارتفاع، 17.5 اینچ عرض و 13 اینچ عمق دارد. میزهای سینی تلویزیون برای نگهداری آسان به صورت صاف تا می شوند و دارای دستگیره های لاستیکی برای نگه داشتن سینی در جای خود روی پایه هستند.
در سال 1954، سی.

سوانسون و پسران در اوماها، نبراسکا، شام تلویزیونی منجمد را معرفی کردند و آن را به عنوان یک غذای آسان برای تهیه و سرگرم کننده، با سینی یکبار مصرف که زمان تمیز کردن را کاهش می داد، به بازار عرضه کردند. شام تلویزیون قابل حمل بر هیجان آمریکایی ها از تلویزیون تأثیر گذاشت و به خانواده ها اجازه داد جلوی دستگاه های جدیدشان غذا بخورند.

تا سال 1960، تقریباً 90 درصد خانه‌های آمریکایی تلویزیون داشتند. میزهای سینی تاشو ارزان قیمت برای صرف غذا در جلوی تلویزیون ساخته شدند و جایگزینی برای میز شام خانوادگی شدند.

میز

سینی ها از فلز، فایبرگلاس، چوب و پلاستیک های سنگین ساخته شده بودند تا بتوانند گرمای غذا را تحمل کنند و به اندازه کافی بادوام باشند تا در برابر استفاده مداوم و تمیز کردن مقاومت کنند. الگوهای سینی شامل صحنه های طبیعت، تصاویر غذا و بعدها شامل شخصیت های تلویزیونی می شد.

ظاهر سینی ها با روندهای زیبایی شناسی سازگار شد زیرا سینی تلویزیون به یک وسیله ضروری مبلمان در بسیاری از خانه های آمریکایی تبدیل شد. این میزهای سینی هنوز هم امروزه ساخته می شوند، برخی در سبک های یکپارچهسازی با سیستمعامل تقلید از مجموعه های قدیمی و برخی دیگر در ساختارهای براق فلزی و چوبی مدرنیستی.

سینی ها نه تنها به عنوان سکو برای غذا، بلکه به عنوان میز کناری، میز و سینی نوشیدنی نیز به بازار عرضه می شوند. شیفتگی اخیر با استفاده مجدد و استفاده مجدد از اقلام یکپارچهسازی با سیستمعامل، سینی تلویزیون را به خود جلب کرده است، و آنها ویژگی های طراحی محبوبی هستند، به ویژه در فضاهای آپارتمانی کوچک که به فضاهای چند منظوره نیاز دارند.

پایگاه داده مجموعه ما در حال انجام است. ما ممکن است این رکورد را بر اساس تحقیقات و بررسی بیشتر به روز کنیم. درباره روش ما برای اشتراک گذاری آنلاین مجموعه خود بیشتر بیاموزید.

اگر می‌خواهید بدانید چگونه می‌توانید از محتوای این صفحه استفاده کنید، به شرایط استفاده از اسمیتسونیان مراجعه کنید. اگر نیاز به درخواست تصویری برای انتشار یا استفاده دیگر دارید، لطفاً از حقوق و تولیدات بازدید کنید.