روغن درمانی برای تسکین آکنه

فکر کردید نمی توانید از روغن استفاده کنید زیرا مستعد جوش زدن هستید؟ دوباره فکر کن این اکسیرهای توصیه شده توسط متخصصین پوست با سبوم اضافی مبارزه می کند و رطوبت مورد نیاز را بازیابی می کند و در نهایت منجر به شفافیت و تعادل بیشتر پوست می شود.

روغن درمانی

پنج سال پیش، اگر به ما می‌گفتید استفاده از روغن صورت در روتین‌های مراقبت از پوست‌مان می‌تواند به درمان آکنه کمک کند، فکر می‌کردیم از ذهنتان خارج شده‌اید: به نظر بدیهی بود که روغن (که به ما گفته شد، منافذ پوست را مسدود می‌کند. مانند طاعون باید از آن اجتناب کرد. با این حال، این روزها می دانیم که همه روغن ها یکسان ساخته نمی شوند، و در حالی که برخی ممکن است ما را از بین ببرند، اکسیرهای مناسب می توانند حتی مستعدترین پوست ها را نیز متحول کنند. روغن مناسب در واقع می تواند به تعادل تولید روغن کمک کند و به کاهش آکنه کمک کند. دیوید کولبرت، متخصص پوست در شهر نیویورک از گروه پوست نیویورک می گوید: “آکنه توسط روغن ایجاد نمی شود.” اکثر افراد مبتلا به آکنه پوست خشکی دارند که ثانویه به دلیل شستشو و داروها مانند Differin، RetinA یا بنزوئیل پراکسید است فروش عمده روغن کنجد آنقدر افزایش یافته که به صادرات رسیده است.

روغن سم زدایی شبانه Caudalie Vine[active]

روغن سم زدایی شبانه Caudalie’s Vine[فعال] برنده سابق Allure Best of Beauty، روغن هسته انگور و روغن بادام شیرین را با اسانس های هویج، اسطوخودوس و چوب صندل سفید ترکیب می کند تا سموم را از بین ببرد و پوست را شفاف کند.

Biossance’s Squalane + روغن متعادل کننده درخت چای

یک کوکتل قوی و در عین حال آرام بخش از روغن درخت چای، اسکوالان و عصاره رزماری، اسکوالن + روغن متعادل کننده درخت چای Biossance با پاکسازی و تسکین پوست عمل می کند و در عین حال رطوبت را قفل می کند و به طور همزمان تغذیه می کند.

روغن درمانی

روغن زیتون رویال اصلی

رایلی U.F.O. روغن فوق شفاف کننده صورت

ساندی رایل U.F.O. روغن صورت فوق شفاف کننده با ترکیبات قدرتمند و ضد جوشش به نقطه مطلوبی رسیده است. شما احتمالاً از درمان لکه‌ای با اسید سالیسیلیک استفاده کرده‌اید، یکی از بهترین سلاح‌های زیبایی در برابر جوش‌ها، و این روغن صورت به کل صورت شما 1.5 درصد از این مواد را می‌دهد. اگر واکنش فوری شما به آن این است: “اوه خدای من، خیلی خشک می شود!” – نگران نباش، یکشنبه شما را تحت پوشش قرار داده است. برای مبارزه با این نگرانی، تغذیه کننده خار مریم و دانه خیار پوست را آبرسانی می کند، در حالی که اسانس های بابونه و نرولی باعث تسکین بیشتر پوست می شوند. در نهایت، روغن درخت چای و دانه زیره سیاه به سالیسیلیک کمک می کند تا پوست را تمیز و شفاف کند و مواد منافذ مسدود کننده را از بین ببرد روغن زیتون سابروسو بهترین روغن زیتون است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.