روغن درمانی برای درد مفاصل

درد، درد مفاصل و التهاب هر فردی را در مقطعی از زندگی تحت تاثیر قرار می دهد. چه به طور موقت باشند و چه مجبور باشید به طور منظم با آنها برخورد کنید، آنها سرگرم کننده نیستند. طبیعی است که به دنبال تسکین ناراحتی باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

روغن درمانی

شما می توانید از روش های درمانی معمولی استفاده کنید، به خصوص اگر درد یا التهاب مفاصل ناشی از یک بیماری باشد، اما می توانید از داروهای طبیعی مانند روغن درمانی نیز استفاده کنید. در حالی که برای شرایط پزشکی تشخیص داده شده، توصیه می شود از روغن درمانی فقط به عنوان یک درمان مکمل استفاده کنید، برای مشکلات کمتر جدی، می توانید برای کاهش درد و التهاب مفاصل کاملاً به روغن درمانی اعتماد کنید. روغن‌های ضروری نه تنها می‌توانند درد و التهاب مفاصل را کاهش دهند، بلکه فواید دیگری نیز برای سلامتی به ارمغان می‌آورند فروش عمده روغن کنجد آنقدر افزایش یافته است که به صادرات رسیده است.

اگر می خواهید آرامش را بازیابید و درد و التهاب خود را کاهش دهید، بهترین اسانس ها را برای درد و التهاب مفاصل کشف کنید. برخی از آنها می توانند به کاهش تنش و سفتی کمک کنند، برخی دیگر می توانند تورم را کاهش دهند اما همه آنها می توانند تأثیر مثبتی داشته باشند و از درد شما خلاص شوند.

بهترین روغن درمانی برای درد و التهاب مفاصل

قبل از غواصی چندین انتخاب برتر ما برای روغن هایی است که می توانند به درد و التهاب مفاصل کمک کنند:

اسانس اسطوخودوس

اسانس اکالیپتوس

اسانس رزماری

اسانس نعناع فلفلی

ترکیب روغن آرام خودمان (محبوب)

برای مدیریت ناراحتی، درد و التهاب، می توانید از تعدادی اسانس مختلف استفاده کنید. با این حال، اجازه دهید بگوییم که در صورت آسیب دیدگی، تشخیص بیماری که می‌تواند این علائم را ایجاد کند یا اگر نمی‌دانید در وهله اول چه چیزی باعث درد و التهاب می‌شود، باید به دنبال مراقبت‌های پزشکی باشید.

اسانس اسطوخودوس

اسانس اسطوخودوس را می توانید در بسیاری از خانه ها و در بسیاری از مکان هایی که سعی در ایجاد محیطی آرام و آرامش بخش دارند، پیدا کنید. این به این دلیل است که اسانس اسطوخودوس می تواند استرس و اضطراب را کاهش دهد. اما این تنها کاری نیست که این روغن قوی می تواند انجام دهد. از آنجایی که اسانس اسطوخودوس حاوی ترکیبات ضد التهابی است، می تواند التهاب اطراف مفاصل را کاهش دهد.

روغن درمانی

روغن زیتون رویال اصلی

اسانس اکالیپتوس

اسانس اکالیپتوس به دلیل خواص درمانی خود می تواند درد مفاصل و درد عضلانی را تسکین دهد. اثر طراوت و خنک کنندگی اسانس اکالیپتوس به خواص ضد التهابی و ضد اسپاسم آن کمک می کند، استرس را کاهش می دهد و باعث تسکین درد می شود.

اسانس رزماری

اسانس رزماری از آنجایی که حاوی آنتی اکسیدان های قوی است و خواص ضد درد و ضد التهابی دارد، انتخاب عالی دیگری برای کسانی است که به دلیل التهاب یا درد مفاصل احساس ناراحتی می کنند.

اسانس زنجبیل

اسانس زنجبیل حاوی zingibain، یک ترکیب ضد التهابی است که تورم، التهاب، درد و سفتی عضلات و مفاصل را کاهش می دهد. با توجه به این خواص، اسانس زنجبیل می تواند درد را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و تحرک را که بهترین روغن زیتون سابروسو است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.