زنی با سرامیک راک بنی هاشم بهترین آشپز دنیا شد

آیا به دنبال چیزی اضافی برای آشپزخانه خود هستید؟ به عنوان مثال، یک طرح آشپزخانه به همان سبک کاشی های کف یا دیوار شما؟ از کارشناس تایلز خود در مورد راه حل های سفارشی ما بپرسید.

سرامیک راک بنی هاشم برای پروژه های سفارشی ایده آل هستند.

مزیت چنین طرح آشپزخانه سفارشی؟ شما جلوه ای را که می خواهید انتخاب می کنید، به سختی اتصالی وجود دارد، سرامیک بهداشتی است (الزامی در آشپزخانه!) و به لطف لایه بالایی مقاوم در برابر خراش، آب و لکه، میز کار آشپزخانه شما زیبایی خود را برای مدت طولانی تری حفظ می کند.

علاوه بر این، می توانید یک ظرف گرم از فر هم روی آن قرار دهید… علاقه دارید؟انتخاب سرامیک های خود برای بازسازی فضای داخلی شما می تواند با همه انواع موجود دشوار باشد.

سرامیک کاری آشپزخانه، کاشی کاری تراس یا سفال، کف و دیوارها به عناصر واقعی دکوراسیون داخلی تبدیل شده اند. برای مدت طولانی کاشی و سرامیک به عنوان روکش دیوار و کفپوش (در داخل و خارج از منزل) استفاده می شد.

در جست‌وجوی کف‌هایی که به راحتی تمیز شوند، کاربران از انتخاب خود رنج می‌برند.

سرامیک مصالح ساختمانی است که همیشه برای پوشش کف و دیوار استفاده می شده است.

آنها با مخلوط کردن مقادیر و نسبت های مختلف خاک رس، فلدسپات، کائولن، کوارتز، مواد افزودنی شیمیایی و آب، خشک شده و پخته شده در دمای بسیار بالا (بین 900 درجه تا 1250 درجه) به دست می آیند.

سرامیک معمولا برای اتاق هایی مانند حمام یا آشپزخانه استفاده می شود.

ماده اولیه اولیه برای تولید سرامیک خاک رس است که ویژگی اساسی آن انعطاف پذیری است: خیس شدن در آب می تواند به اشکال مختلفی مدل شود که پس از خشک شدن باقی می مانند.

انواع مختلفی از خاک رس وجود دارد که از نظر محتوای ماسه متفاوت است و مسئول رنگ و تخلخل است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.