کسی باشید که زنجیره فقر را در خانواده خود پاره می کند

با داشتن یک ایده جالب و همچنین داشتن پشتکار برای عملی کردن آن می توانید به خود و خانواده تان را از فقر نجات دهید. علاوه بر این، با داشتن یک شغل پر درآمد زنجیره اقتصادی کشور نیز به گردش در می آید.

رب انار هزار دانه

رب انار از جوشاندن طولانی مدت عصاره انار و تبخیر شدن آب آن به دست می آید. رب انار هزار دانه در سه نوع شیرین، ترش و ملس در بازار به فروش می رسد. یکی از خوشمزه ترین و پر خاصیت ترین میوه ها در جهان، انار است که از آنها فرآورده های گوناگونی از جمله رب نیز تهیه می کنند که رب انار تولیدی شرکت هزار دانه، یکی از بهترین و پر مصرف ترین چاشنیهایی است که بیشتر در تولید غذاهای گوناگون کاربرد دارند.

رب انار هزار دانه

تلویزیون ال ای دی

در دنیای امروزی مدلهای مختلفی از دستگاه های تلویزیون موجود می باشد که تلویزیون ال ای دی به عنوان یکی از مدلهای خوب این وسیله شناخته می شوند، از ویژگیهای مهم این وسیله این است که دارای صفحات تخت و مستطیلی شکل با ابعاد و اندازه های نسبتا بزرگ است. این وسیله به علت آنکه کاملاً تخت می باشد، فضای کمتری را اشغال می کند و قابلیت نصب شدن روی دیوار را هم دارا می باشد که این دلیلی بر برتری آن نسبت به دستگاه های تلویزیون دیگر شده است.

تلویزیون ال ای دی

کلوچه خرمایی

یکی از شیرینی هایی که در شهر دزفول تولید می گردد و در کل کشور طرفداران بیشماری را به خود اختصاص داده است کوچه خرمایی می باشد. برای خرید کلوچه خرمایی دزفول می توانید به صورت اینترنتی و حضوری اقدام نمایید. کلوچه های سنتی همچون کلوچه خرمایی به این علت که در تهیه آنها هیچ گونه مواد افزودنی و نگهدارنده استفاده نمی شود از نظر سلامت نسبت به کلوچه های صنعتی ارجحیت دارند اما به دلیل نداشتن مواد نگهدارنده نگهداری آنها به مدت طولانی امکان پذیر نمی باشد و در زمان کوتاهی باید مصرف شوند ولی می توان آنها را به صورت فریز شده به مدت شش ماه نگهداری کرد.

کلوچه خرمایی

خرما مضافتی

برای خرید خرما مضافتی ترکیه می توانید به نمایندگی های فروش این محصول مراجعه نمایید و سپس اقدام به خرید نمایید. در این مراکز انواع مختلف محصول موجود می باشد. همانطور که می دانید یکی از تنقلات بسیار خوشمزه و صادراتی خرما می باشد که برند مضافتی آن از طرفداران بسیار زیادی در ایران برخوردار است و همچنین به کشور ترکیه نیز صادر می شود. بازار خریدو فروش این محصول در سراسر کشور از رونق بسیار بالایی برخوردار می باشد شما می توانید با اندکی آگاهی و اطلاعات در مورد این محصول آن را سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.