گوجه گلخانه ای امروزی که می تواند آلرژی را از بین ببرد

گوجه گلخانه ای امروز یک گنج طبیعی است. چه چیزی می تواند طبیعی تر از یک گوجه فرنگی خوب باشد؟ درست است که این جواهر آشپزی است، اما ما آن را مدیون طبیعت نیستیم، بلکه مدیون لژیونی سختکوش از کشاورزان و پرورش دهندگان هستیم که در طول تاریخ طولانی و پیچیده، از اولین فرهنگ های کشاورزی آمریکا، آن را خلق کرده اند.

به پرورش دهندگان فعلی این کار اوست که این ثروت متنوع و زنده را انباشته کرده است. در طبیعت هیچ گوجه فرنگی آبدار بزرگی وجود ندارد، همانطور که گندمی برای تهیه نان کرکی یا ذرت اشتها آور وجود ندارد.

این پروژه یک منبع آموزشی جایگزین برای آنچه در آموزش سنتی رایج است، باغ گیاه گوجه فرنگی حلق آویز است، که به نفع یادگیری فعال، با کشف، آزمایش و همکاری خانوادگی، قرار دادن دانش آموزان به عنوان قهرمانان در آموزش است. این منبعی است که هدف آن آموزش و ایجاد انگیزه، دستیابی به یادگیری سازنده و جهانی است.

گوجه

پرورش گیاهان آویزان یکی از راهکارهای بهینه در نظام آموزشی در این ایام انزوای اجتماعی است، زیرا دستیابی دانش آموزان به اهداف حوزه های مختلف برنامه درسی، رشد مهارت های اولیه و نیز آسان تر می شود. به عنوان یک منبع عرضی عمل می کند و به مسائل مربوط به آموزش محیط زیست و غذا می پردازد.

تقویت ظرفیت های شناختی، تجربی، مشاهده ای، ایجاد فتنه و فرضیه. با سوالات ماشه ای: اگر گیاه گوجه فرنگی را وارونه بکارم چه اتفاقی می افتد؟ برگ های گیاه چه می شود آیا میوه می دهد؟ کدام یک سریعتر رشد کرد، کاشته شده در زمین یا در گلدان آویز؟ ب

نابراین، این یک پروژه بین رشته‌ای است که با هم کار می‌کند و به طور واضح از ظرفیت‌های چندگانه دانش‌آموز حمایت می‌کند: از حوزه علوم طبیعی، روی تطبیق موجودات زنده با سبزیجات و علم به عنوان کشف حقیقت، برای تصویری از علم به عنوان یک ساخت اجتماعی، به عنوان چشم اندازی برای نگاه به جهان و نیز کار خواهد شد. به عنوان فضایی برای خلقت، با تأمل در مورد طبیعت؛ روشی که دانشمندان ادعاهای خود را تأیید می کنند. بله، امکان پرورش گوجه فرنگی آویزان وجود خواهد داشت.

معایب و مزایای آن، سازگاری آن با محیط و غیره. از حوزه تربیت بدنی، مصرف سبزیجاتی مانند گوجه فرنگی و فواید و خواصی که برای بدن ما به ارمغان می آورد و تشویق به مصرف سبزیجات مختلف برای داشتن یک زندگی سالم تر خواهد شد. حوزه فناوری بازیافت بطری های پلاستیکی را تشویق می کند. به منظور کمک به سیاره ما، با مراقبت از محیط زیست از خانه هایمان، افزایش آگاهی در مورد استفاده مسئولانه از محصولاتی که مصرف می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.